نمایندگی خاویار | خرید حضوری خاویار در تهران، تبری

1,800,000 تومان

توضیحات

نوع : فروش
تاریخ : 2 دی 1402
موقعیت : استان گیلان شهرستان رضوانشهر شرکت جاوید تجارت کاسپین

نمایندگی خاویار یکی از مکان های موجود برای مراجعه حضوریافراد می باشد، تا از این طریق بتوانند خاویارهای خود را به راحتی در هر شهری کههستند به آسونی تهیه نمایند. کلانشهرهای بزرگ ایران مانند تهران، تبریز، مشهددارای نمایندگی های فروش خاویار می باشند که افراد با مراجعه به آنها می توانندخاویار خود را به راحتی خرید کنند.

 

فروشگاه و نمایندگی های خاویار در شهرهای ایران

خاویار یکی از با ارزشمندترین محصولاتی است که امروزه درایران خرید و فروش می شود. خاویار چون غذای لوکسی است فروشگاههای زیادی در ایرانوجود دارند که انواع مختلفی از آن را در وزن های مختلف به فروش می رسانند. تمامشهرهای ایران داراری نمایندگی های معتبر برای فروش انواع خاویارهای تولید شده درایران می باشند. برای خرید خاویار بهتر است به نمایندگی های مجازی در کشور ونمایندگی های حضوری که در شهر شما وجود دارد مراجعه نمایید و از این طریق باکیفیتترین خاویارها را با بهترین قیمت خریداری و مصرف نمایید.

شهرهای مختلفی که در ایران نمایندگی برای فروش خاویار دارند عبارتند از:

تهران

تبریز

مشهد

همدان

بوشهر

رشت

و…

 

از کجاخاویار اصل ایرانی بخریم؟

شما می توانید خاویارهای اصل تولید شده در ایران را با توجهبه وزن قابل نیاز خود از فروشگاههای اینترنتی و یا نمایندگی هایی که در شهر خودتانوجود دارد مراجعه نموده و این محصول لوکس را خریداری نمایید. برای خرید خاویار ازفروشگاههای اینترنتی و یا حضوری حتما توجه داشته باشید که به مکان های معتبرمراجعه کنید تا از این طریق بتوانید خاویار اصل را خریداری کنید.

با توجه به اینکه ماهی های خاویاری نسلشان در حال انقراض وخاویارشان کمیاب است باید دقت کنید تا خاویار را از مکان های معتبری که نمایندگیدارند خرید کنید چون خاویار تقلبی زیادی وارد بازار شده که امروزه با حجم زیادی درحال خرید و فروش می باشد.

 

هنگام تماس با فروشنده برای دریافت یک معامله خوب، واسطه را ذکر کنید.

موقعیت

استان گیلان شهرستان رضوانشهر شرکت جاوید تجارت کاسپین
نکات ایمنی برای معامله
  1. استفاده از مکان امن برای دیدار
  2. از معاملات نقدی خودداری کنید
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
تماس با صاحب آگهی

تبلیغات

advertisment
بالا