0 تومان

توضیحات

نوع : فروش
تاریخ : 5 آذر 1402
وضعیت : جدید
ضمانتنامه : بله
موقعیت : تهران آزادگان

سایبان و آفتابگیر کمپینگ و آفرود وسیله‌ای مناسب برای برپایی سایبان و نورگیر در فضاهای آزاد در سفرهای کمپی می‌باشد که لذت یک سایه دلپذیر را در توقف برای شما ایجاد می‌کند. باز و بسته شدن سریع و آسان – قابلیت نصب روی تمامی باربندها و ماشین‌های آفرود از جمله خصوصیات این نوع از سایبان می‌باشد. اگر تصمیم به راه‌اندازی سایبان ماشین گرفته‌اید باید به نکاتی توجه کنید که به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه در هنگام انتخاب سایبان اتومبیل کمک کند:

  • اندازه اتومبیل: بسته به ابعاد خودرو، باید سایبان خودرو متناسب اجرا شود تا پوشش کاملی برای خودرو باشد. بنابراین برای تعیین سایبان صحیح و مناسب اتومبیل، توصیه می شود اندازه خودرو را در نظر بگیرید.
  • نکته دوم توجه به مواد و متریال مورد استفاده در ساختار سایبان ماشین است. فولاد، انواع پارچه، ورق‌های آلومینیوم و وینیل هر یک دارای درجه حفاظتی مختلفی هستند.
  • کارکرد مدنظر شما مورد دیگری است که در زمان خرید باید به آن توجه کنید. اینکه هدف شما از خرید سایبان ماشین چیست و آیا به دنبال عملکردهای دیگری چون استفاده از سایبان به عنوان چادر کمپینگ هستید؟
  • طرح سایبان نیز باید مورد توجه قرار گیرد. بسیاری از افراد مایل هستند به دلایل زیبایی شناسی، سایبان تاشو، رنگی و اتوماتیک را انتخاب کنند.

09200897928

02144384769

هنگام تماس با فروشنده برای دریافت یک معامله خوب، واسطه را ذکر کنید.

موقعیت

تهران آزادگان
یکی دیدگاه بنویسید
نکات ایمنی برای معامله
  1. استفاده از مکان امن برای دیدار
  2. از معاملات نقدی خودداری کنید
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
تماس با صاحب آگهی

تبلیغات

advertisment
بالا